آموزش فوتبال برای کودکان (آموزش فوتبال به کودکان در کرج)

آکادمی و مدرسه فوتبال درفک البرز، به عنوان یکی از بهترین آکادمی های فوتبال ایران، تلاش دارد تا همگام با بهترین آکادمی های فوتبال دنیا جلو رفته و استعدادهای خوبی را به فوتبال ملی و باشگاهی معرفی کند.

در همین راستا آکادمی فوتبال درفک البرز، در صدد است تا با آموزش اصولی فوتبال به کودکان ضمن ایجاد فضایی امن، فضایی یادگیرنده را نیز فراهم کند.

مربیان آکادمی فوتبال درفک البرز، از بازیکنان سابق فوتبال و از تحصیلکرده های ورزش می باشند و مدارک مربیگری خود را در سطوح بالایی دریافت کرده اند، همچنین این مربیان دارای سوابق چندین ساله در بحث آموزش فوتبال پایه و آموزش فوتبال به کودکان می باشند.

آموزش فوتبال به کودکان در کرج:

مدرسه فوتبال درفک البرز دارای سه شعبه فعال در استان البرز بوده و شما می توانید برای ثبت نام در هر یک از شعبه های زیر اقدام نمایید.

*شعبه رجایی شهر، بلوار موذن

*شعبه جهانشهر پارک خانواده

*شعبه باغستان، ورزشگاه انقلاب

برای آموزش فوتبال به کودکان از چه سنینی پذیرش دارید؟

مدرسه فوتبال درفک البرز برای آموزش فوتبال به کودکان از سنین 5 سال به بالا پذیرش دارد و کودکان زیر 5 سال پذیرش نخواهند شد. بازیکنان 5 سال به بالا به شکل کاملا اصولی فوتبال را آموزش دیده و از این ورزش لذت خواهند برد. ضمن اینکه بازیکنانی که استعداد و تلاش توامان دارند و آموزش های دیده شده را تمرین می کنند، در سال های آینده مسیر حرفه ای شدن را طی خواهند کرد و در تیم های باشگاهی درفک البرز عضویت می یابند.

در آموزش فوتبال برای کودکان به چند جلسه تمرینی در هفته نیاز است؟

مدرسه فوتبال درفک البرز برای تمرینات کودکان دو جلسه در هفته در نظر گرفته است. هر چند لازم است کودک آن تمرینات عمدتا تکنیک فردی را به صورت اختصاصی خودش تمرین کند و با آمادگی در تمرینات بعدی حاضر شود.

برای آموزش فوتبال کودکان در کرج چطوری ثبت نام کنیم؟

شما می توانید با شماره 09193631098 تماس گرفته و در یکی از شعبه های مدرسه فوتبال درفک البرز، ثبت نام نمایید.

توجه داشته باشید، با توجه به سقف ثبت نام در هر ترم آموزشی، ممکن است یکی از شعبه ها یا هر سه شعبه ها ظرفیت پذیرش نداشته باشد.

 

پاسخ دهید