در هر زمانی از سال می توانید عضو آکادمی و مدرسه فوتبال درفک البرز شوید

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال درفک البرز با ما در ارتباط باشید

حضور در فستیوال استان های البرز و تهران

حضور در لیگ 13 سال استان البرز

حضور در لیگ 14 سال استان البرز

حضور در لیگ نونهالان برتر شمالغرب تهران

حضور در لیگ نوجوانان برتر شمالغرب تهران

امکانات تمرینی عالی

زمین اختصاصی تمرینات

آموزش مدرن فوتبال پایه، همراستا با بهترین تمرینات آکادمی های فوتبال دنیا

در یک تیم فوتبال پایه چه چیزی را باید جستجو کرد

آیا شما والدین یک فوتبالیست هستید که برای انتخاب باشگاه مناسب برای کودک خود تلاش می کنید؟ متأسفانه، انتخاب هر چیزی که متناسب با بودجه و مکان باشد، همیشه آسان نیست. عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. اما استرس نداشته باشید – ما تمام نکات، ترفندها و توصیه های مورد نیاز را داریم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید!

وقتی نوبت به انتخاب بهترین مدرسه فوتبال و باشگاه فوتبال پایه برای فرزندتان می رسد، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. اولین قدم این است که مشخص شود تیم چه نوع تمرین و پیشرفتی را ارائه می دهد و چه محیطی را برای بازیکنان خود ایجاد می کند. در اینجا چیزی است که هنگام انتخاب یک تیم جدید فوتبال جوانان باید به دنبال آن باشید.

در یک تیم فوتبال باید به دنبال چه چیزی باشم؟

هنگام جستجوی یک تیم جدید فوتبال پایه و مدرسه فوتبال، عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود. در اینجا چیزی است که باید در یک باشگاه فوتبال جوانان ایده آل به دنبال آن باشید:

برنامه آموزشی و مربیگری در مدارس فوتبال:

fcdorfak player chalenge

یک برنامه فوتبال معتبر، مربیگری خبره ای را ارائه می دهد، که شامل استفاده از تمرینات و آموزش های موثر فوتبال است که به بهترین وجه با سطح مهارت، سطح آمادگی جسمانی و سن کودک شما مطابقت دارد. اطمینان حاصل کنید که مربیان دارای مدرک مربیگری و تجربه مناسب کار با کودکان هستند. در صورت امکان، از سایر والدینی که فرزندان خود را توسط آنها آموزش دیده اند، درخواست کنید.

فرصت های بازی در مدارس و باشگاه های فوتبال:

FCDORFAK
آیا باشگاه فرصت های بازی کافی را ارائه می دهد؟ این به معنای تمرینات هفتگی، تورنمنت ها و بازی های منظم در برابر تیم هایی از شهرها یا شهرهای اطراف است. هرچه شانس بیشتری برای بازی ارائه شود، شانس رشد و پیشرفت کودک شما بیشتر است.

مشارکت جامعه
آیا تیم احساس قوی از مشارکت جامعه دارد؟ هرچه باشگاه فوتبال در جامعه محلی خود مشارکت بیشتری داشته باشد، شانس بیشتری برای رشد و توسعه مهارت‌های فرزند شما به عنوان یک بازیکن فوتبال، محیطی دلپذیر و امن برای فرزند شما خواهد بود.

هزینه مدارس فوتبال:

درفک البرز

یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام انتخاب یک باشگاه فوتبال پایه و مدرسه فوتبال در نظر گرفت، نوع هزینه هایی است که آنها دریافت می کنند. اطمینان حاصل کنید که قبل از ثبت نام، آنچه در ساختار هزینه گنجانده شده است را درک کرده اید، بنابراین می توانید تصمیم آگاهانه ای بگیرید که به بهترین وجه مناسب کیف پول شما باشد و فرزندتان از حضور در این تیم چه فرصت هایی به دست آورد.

اینها مواردی است که باید در انتخاب یک تیم فوتبال پایه و مدرسه فوتبال در نظر گرفت. با پیروی از این دستورالعمل‌ها و تحقیق، می‌توانید بهترین برنامه فوتبال را برای تمرین فوتبال فرزندتان در هر جای ایران انتخاب کنید.

با تیم و منابع مناسب، فرزند شما آنچه را که برای دستیابی به پتانسیل کامل خود در زمین فوتبال و فراتر از آن نیاز دارد، خواهد داشت. موفق باشید!

پتانسیل خود را با آکادمی و مدرسه فوتبال درفک البرز نشان دهید:

در مدرسه فوتبال درفک البرز، همه باید بدون توجه به مهارت یا توانایی، به تجارب ایمن و لذت بخش تمرین فوتبال پایه دسترسی داشته باشند. به همین دلیل است که ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که هر ورزشکار می تواند آنچه را که در برنامه ما می آموزد در زندگی روزمره خود به کار گیرد.

از اینکه مدرسه فوتبال درفک البرز را انتخاب می کنید، متشکریم! برای اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید (09193631098) و یا از وب سایت ما (FCDORFAK.IR) دیدن کنید. تیم مربیان ما هیجان زده هستند تا به فرزند شما کمک کنند تا به حداکثر پتانسیل خود در داخل و خارج از زمین دست یابد.