مدرسه فوتبال کودکان در کرج

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز، به عنوان یکی از بهترین آکادمی های فوتبال ایران و استان البرز، تلاش دارد تا همگام با تمرینات روز فوتبال دنیا پیش رفته و استعدادهای فوتبالی خوبی را به فوتبال ملی و باشگاهی ایران معرفی کند.

مدرسه فوتبال کودکان درفک البرز:

مدرسه فوتبال کودکان در کرج تعداد زیادی وجود ندارد. بهتر بگوییم مدرسه فوتبال های زیادی هستند، اما به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی تفکیک سنی با رده های سنی بزرگ تر در این مدارس فوتبال وجود ندارد.

مدرسه فوتبال کودکان درفک در کرج با تفکیک رده های سنی و بازیکنان زیر 10 و 9 سال و… باعث شده تا بازیکنانی که به تازگی فوتبال خودشان را آغاز می کنند، شانس بیشتری برای استفاده از زمان تمرینی داشته باشند و زمان تمرین آنها توسط بازیکنان بزرگتر از دست نرود.

نکته بعدی اینکه وقتی بازیکنان شرایط سنی نزدیک به هم داشته باشند مربیان نظارت بهتری خواهند داشت و پیشرفت بازیکن در مدرسه فوتبال کودکان هموارتر خواهد شد.

مدرسه فوتبال کودکان درفک البرز در کجا برگزار می شود:

مدرسه فوتبال کودکان درفک البرز در زمین تازه تاسیس خانه خورشید پارک خانواده جهانشهر برگزار می گردد.

*آکادمی دروازه بانی فوتبال در استان البرز و کرج | FCDORFAK

*دروازه بان ها در فوتبال مدرن دیگر فقط یک بازیکن با دو دست نیستند (شروع مجدد بازی توسط دروازه بان، بازیسازی با دروازه بان)

استعدادیابی فوتبال در کرج (استعدادیابی فوتبال نونهالان در کرج)

تست فوتبال در کرج (تست فوتبال نونهالان، نوجوانان در کرج سال 99)

مدرسه فوتبال کودکان درفک البرز چند روز در هفته است؟

کودکان فوتبالیست درفک، 2 جلسه در هفته تمرین خواهند داشت، روزهای کنونی دوشنبه ها و چهارشنبه هاست. ممکن است در  آینده شاهد تغییر روزها باشیم پس با مسئول ثبت نام تماس بگیرید و اطلاعات به روز تر را دریافت کنید.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال کودکان کرج چه کاری انجام دهیم:

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال کودکان درفک البرز کافیست با شماره 09193631098 تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که مدارک مورد نیاز کپی شناسنامه بازیکن و صفحه اول شناسنامه والدین به همراه بیمه ورزشی مورد نیاز است.

برای دریافت بیمه ورزشی کافیست در گوگل عبارت بیمه ورزشی را جستجو نمایید. بعد از بارگذاری صفحه یک تصویر نمایش داده می شود و با ورود به سامانه و درج کد ملی و شماره تلفن خود، رشته فوتبال را انتخاب کرده و باشگاه فوتبال درفک را ثبت می نمایید.

آیا کودکان فوتبالیست مسابقه هم دارند؟

مدرسه فوتبال کودکان درفک در فستیوال هایی که توسط هیات فوتبال استان برگزار می شود شرکت می کنند. همچنین هر ماه بازی های دوستانه ای نیز با سایر تیم ها برگزار میکنیم تا بازیکنان از تجربیات این بازی ها برای آینده استفاده کنند.

چرا اسم باشگاه درفک گذاشته شده است؟

درفک نام قله ای بلند در رشته کوه های البرز مرکزی است، به دلیل وجود تعداد زیادی عقاب که در این قله زندگی می کنند، از عقاب روی لوگو باشگاه استفاده شده است.

معانی دیگر درفک: آشیانه عقاب، آفتاب تماشا (جاییکه که خورشید از آنجا طلوع می کند).

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز، به عنوان یکی از بهترین باشگاه ها و مدارس فوتبال در استان البرز، از بازیکنان با استعداد فوتبال استان البرز، تست فنی بعمل می آورد. شما نیز می توانید با توجه به شرایط سنی خود در یکی از رده های باشگاه فوتبال درفک حضور داشته باشید.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز از استعدادهای فوتبال در سراسر کشور پذیرش می کند. شما می توانید به مجموعه درفک پیوسته و در مسیر حرفه ای شدن به عنوان یک فوتبالیست قدم بردارید.

 

پاسخ دهید