مدرسه فوتبال دخترانه در کرج (مدرسه فوتبال بانوان در کرج)

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک به عنوان یکی از بهترین باشگاه ها و مدارس فوتبال در استان البرز، در کنار مدرسه فوتبال پسران خود، مدرسه فوتبال دختران را نیز به دلیل اهمیت استعدادیابی و ورزش دختران در برنامه های آینده باشگاه قرار داد.

مدرسه فوتبال بانوان در کرج:

مدرسه فوتبال دخترانه درفک البرز، با بهره گیری از مربیان خانم با تجربه و با دانش فوتبال استان البرز و در کنارش استفاده از امکانات تمرینی عالی و داشتن زمین چمن مصنوعی سرپوشیده می تواند محل امن و با نشاطی برای تمرینات دختران فوتبالیست استان البرز باشد.

بازیکنان با استعداد و پرتلاش توسط باشگاه به رده های ملی فوتبال ایران معرفی خواهند شد. ضمن اینکه با توجه به سن و عملکرد آنها در تمرینات و مسابقات باشگاه درفک، به صورت قرضی یا با قرارداد دائمی به تیم هایی که دارای امتیاز لیگ برتر کشور می باشند معرفی می گردند.

در باشگاه درفک هیچ تفاوتی بین امکانات تمرینی دختران و پسران وجود ندارد و تمامی شرایط تمرینی مشابه خواهد بود.

مربیان باشگاه در بخش پسران و دختران با یکدیگر تعامل و همکاری داشته تا از دانش و تجربه یکدیگر استفاده کنند و در جلسات تمرینی و بازی های تیم این هم افزایی به کمک بازیکنان باشگاه درفک FCDORFAK بیاید.

شما نیز اگر عاشق فوتبال هستید، اگر دوست دارید در یک محیط امن و با نشاط کنار سایر دختران فوتبالیست، ورزش و تمرین کنید و از فوتبال لذت ببرید، میتوانید به عضویت باشگاه و مدرسه فوتبال بانوان و دخترانه درفک درآیید.

برای عضویت در باشگاه و مدرسه فوتبال دخترانه درفک البرز می توانید با شماره 09193631098 تماس بگیرید.

در مدرسه فوتبال دخترانه درفک البرز، از محیط امن، تمرینات به روز فوتبال، تمرینات پرنشاط لذت ببرید.

بهترین باشگاه و مدرسه فوتبال استان البرز و کرج
بهترین مدرسه فوتبال کرج کجاست؟ (بهترین آکادمی فوتبال در کرج)
بهترین باشگاه و مدرسه فوتبال در کرج (مدرسه فوتبال خوب در کرج)
بهترین مدرسه فوتبال کرج

پاسخ دهید